• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Buharkent-ziraat-odas%C4%B1-275153702604520/?fref=ts
BUHARKENT ZİRAAT ODASI

AYDIN'DA ilk karikatür dergisi yayına başladı

Aydın ın İlk Karikatür Dergisi Yayın Hayatına Başladı
Aydın’ ın ilk karikatür dergisi “T İ P” yayın yayına başladı. Aydın’ ın İlk karikatür dergisi olan “T İ P”, “Çünkü Hepimiz Birer Tip’ iz sloganı ile Fama Dergisinin eki olarak okuyucuların beğenisine sunuldu.

Aydın’ ın ilk karikatür dergisi “T İ P” yayın yayına başladı.

Aydın’ ın İlk karikatür dergisi olan “T İ P”, “Çünkü Hepimiz Birer Tip’ iz sloganı ile Fama Dergisinin eki olarak okuyucuların beğenisine sunuldu.

“T İ P” için gelen olumlu tepkilerin kendilerini daha güzel bir dergi sunma adına çalışmaya sevk ettiğini belirten derginin yazar ve çizeri Karikatürist Muhammet Ali Yıldız, “Aydın’ da bir eksikliği doldurulduk. Aydın adına çok güzel bir gelişme. Öncelikle Aydın halkı olmak üzere tüm karikatür severlerin dergiye sahip çıkmaları gerekiyor” dedi.

 

Karikatür dergisinin Genel Yayın Koordinatörü Ümit Kutbay ise; “Fama olarak Aydın’ da bir ilki daha gerçekleştirdik. Bu bizim içinde bir gurur kaynağı oldu. “T İ P” uzun çabaların sonucu ortaya çıkan bir karikatür dergisi. Amacımız insanlara yaşadıkları hayatın olumsuz etkilerinden karikatür aracılığı ile biraz olsun uzaklaşmalarını sağlamak. Katkı sunan ve destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

 


Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 8°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.82963.8450
Euro4.52844.5466
VİDEOLAR
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret137212